O společnosti

Společnost HelpIS, s. r. o. vznikla v roce 2009 a specializuje se především na podporu v oblasti informačního systému HELIOS Green.
Jádro společnosti tvoří lidé, kteří mají s provozováním HELIOS Green mnohaleté zkušenosti .

Naším hlavním cílem je připravit a nastavit informační systém tak, aby zákazníkovi poskytoval všechny potřebné informace tím nejvhodnějším způsobem, ať již přímo v prostředí informačního systému, přes podnikový intranet nebo extranet, nebo třeba automatickým zasíláním mailů s důležitými informacemi zvoleným uživatelům či zobrazením důležitých údajů na velkoplošných obrazovkách.

Jsme zvyklí pracovat v prostředí s velkými objemy dat – stovky tisíc dokladů, miliony položek ročně, a proto velký důraz klademe na optimalizaci databázového provozu. Umíme identifikovat úzká místa systému a doporučit způsob, jak jejich vliv na plynulost běhu informačního systému minimalizovat. U vyvíjených funkcionalit je schopnost efektivně pracovat s velkým objemem dat samozřejmostí.

ERP HELIOS Green, hlavní produkt, jehož podporou a vývojem zakázkových řešení se zabýváme, je podnikový informační systém, určený pro střední a větší firmy. Standard HELIOSu Green obsahuje všechny běžné funkcionality účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky, majetku, fakturace, skladů a mnoho dalších oborových řešení. Přitom jde o flexibilní systém, který umožňuje přizpůsobení požadavkům konkrétního zákazníka a doprogramování dodatečných, specifických funkcionalit.

Více informací o produktu

Jsme vývojovým partnerem společnosti Asseco Solutions v rámci HELIOS Open.

Kontaktní formulář
    Opište prosím kód:captcha